Гвинет Палтру Ве советува како да ја изненадите саканата личност за Денот на вљубените!

13 февруари, 20120
Lancia On The Red Carpet At The 68th Venice Film Festival - September 3, 2011

За сите оние кои немаат идеја како да ја изненадат саканата личност за Денот на вљубените, актерката Гвинет Палтру направила список со свои предлози и сугестии.

“Во џебот на саканата личност ставете парче хартија со љубовна порака, билет за претстава или кино, подарок картица од омилениот бутик на вашиот сакан или сакана”, советува актерката.

Одлична идеја е да ја изненадите вашата сакана личност со појадок во кревет или сокријте го подарокот во неговата/нејзината чанта или паричник. Гвинет има решение за сите кои немаат пари да купат подарок.

“На iPod на саканата личност составете листа со љубовни песни, со мала креативност до големо изненадување”, вели Гвинет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma