Хајди Клум го напушти Сил, затоа што бил насилен :(((

8 февруари, 20120
thumbnail

Меѓу многубројните шпекулации за вистинската причина за разводот меѓу Хајди Клум и Сил се појави и таа дека пејачот наводно бил насилен кон неговата убава жена. Сил, за време на жестока расправија во семејниот дом во Лос Анџелес ја турнал Хајди. Таа, наводно, им се доверила на пријателите дека Сил едноставни го изгубил трпението, врескал по неа и на крајот ја турнал. Наводно тогаш Сил бил смирен од страна на телохранителот на неговата сопруга.

Овие денови и поранешната девојка на Сил, германскиот модел Татјана Патит, зборуваше за насилното однесување на Сил. Притоа го опиша како “себичен, незрела личност кој не е во состојба да го контролира својот експлозивен темперамент”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma