Конечно Burberry колекцијата е тука!

8 февруари, 20120
8

Новата пролетна колекција аксесоари излезе наскоро и ни покажа што ќе биде актуелно следнава сезона, бидејќи е бренд на кој може да му се верува. Метално златно во комбинација со боја на горчица за посмелите љубители на дрски комбинации, а тиркиз и топли кафеави бои за оние со поелегантен стил. Совршена колекција во секој поглед!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber