Харпер Севен Бекам – толку мала, а веќе работи????

29 април, 20120
v242623p0

Мама Викторија и тато Дејвид често позираат за разни рекламни кампањи, а сега и малата Харпер Севен ќе им се придружи.

Ќерката на познатиот пар Бекам, е веќе прогласено за највлијателното дете во модниот свет, неодамна му беше понуден договор за модел. Се работи за детски моден бренд “My1stYears” кој и има понудено на Харпер договор за да стане нивно заштитно лице и да рекламира облека и модни додатоци за бебиња.

Сеуште не е познато дали малата Харпер ќе се “согласи” на овој договор, како ни дали мама и тато одлучија да ја пуштат да “биде модел”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi