Meryl Streep и Tommy Lee Jones пред развод?!?!

29 април, 20120
v242558p0

Холивудскиот актер Steve Carell ја игра главната улога во филмот “Hope Springs”, комедија во која во останатите улоги играат оскаровците Meryl Streep и Tommy Lee Jones.

Во филмот “Hope Springs”, Carell го игра успешниот брачен советник Bernie Feld кој добива нови клиенти – Maeve и Arnold Soames или Meryl Streep и Tommy Lee Jones.

Бракот им е во криза, а Steve Carell треба да им помогне да “се врати искрата” во нивниот љубовен живот и да им објасни дека каблите за стартување на автомобилот и не се некаков подарок за годишнина.

httpv://www.youtube.com/watch?v=s9-G3ZFE1m8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi