Хеланките со принтови – новиот хит за пролетва!

18 февруари, 20120
ooo

Хеланките веќе подолго време се една од топ тенденциите, а сега тие се уште посмели и во многу необични комбинации. Тие се добар избор и за оние со спортски стил како и за оние елегантните од вас. Можете да изберете боја која на вас ви одговара, нема никакво ограничување во комбинирањето на бои!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma