Професор околу училиштето продавал кокаин и марихуана!

18 февруари, 20120
d6y5

Италијанската полиција го уапсила 42 годишниот професор поради продажва на дрога. Благодарение на анонимен повик од еден граѓанин, професорот бил уапсен во Кастелфиорентино во близина на Фиренца. Во неговиот автомобил биле пронајдени 5 грама кокаин и 45 грама марихуана.

Апсењето на професорот ги шокирало жителите на ова мало градче. Дрогата која била пронајдена во автомобилот била спакувана во пакетчиња и била подготвена за продажба.

Доколку професорот биле осуден тој никогаш повеќе нема да може да работи како наставник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma