Хрватска тепачка со пениси!

7 мај, 20120
u98

Млади мажи се соблекле и се пресметале со еден постар човек кој бил во друштво со сестрата на еден од напаѓачите.

Брач – бизарна тепачка.

Двајца 22 годишни момчиња се степале со еден возрасен човек (34) и тоа со пениси.

До тепачката дошло најверојатно, бидејќи возрасниот човек бил во друштво со сестрата на еден од напаѓачите.

Најпрво младите момчиња го навредувале и понижувале, а потоа се соблекле и почнале да се тепаат. Нападнатиот го бутнал еден од момчињата и почнала физичката пресметка. На крај младите момчиња го присилиле да им се извини на сите.

Човекот го пријавил случајот во полиција, но не е познато за што ќе бидат обвинети напаѓачите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber