И бракот на Анџелина и Бред не е толку совршен како што изгледа!

24 јануари, 20120
brad-pitt-and-angelina-jolie

Најпознатиот холивудски пар Бред Пит и Анџелина Џоли во приватноста во својот дом често дискутираат за филмската индустрија, а не ретко и поради несогласувањата се расправаат, признава актерот.

Пит изјавил дека тој и Џоли и покрај обврските кои ги носат неговите шест деца и успешната кариера, наоѓаат време во текот на денот да седнат и да поразговараат за најновите достигнувања.

“Обично во овие прилики се расправаме”, признава Пид додавајќи дека Анџелина е поодлучна од него. Актерката, која со своето режисерско првенче “Во земјата на крв и мед” неодамна освои Стенли Крејмер награда, смета дека Бред не може да разбере како е кога се работи позади камерите, бидејќи тој никогаш не режирал.

“Тој беше продуцент во Moneyball, но јас морав да режирам и мислам дека тоа е различно и тој ќе мораше поинаку да пристапи да беше во таа улога”, изјавила Џоли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma