И синот на Цеца пропеа

3 декември, 20120
ceca

Вељко Ражнатовиќ, синот на екстра-популарната српска пејачка Цеца Ражнатовиќ, решил да тргне по стапките на мајка си, па пропеа. Тој на својот Фејсбук-профил објавува аматерски снимки, слични на времето кога се занимаваше со обработки на Џастин Бибер. Вељко сега ја напишал нумерата „Мала, врати се“ која ја објавил на каналот Јутјуб.

Во песната Вељко рапува за љубов и венчавка. Звукот на снимката е многу лош, иако синот на Цеца добил бројни пофалби на Фејсбук. Фановите го замолиле песната повторно да ја објави, со подобра снимка.

http://www.youtube.com/watch?v=WTVEDTJA0Uo&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber