Иако сеуште не е разведена: Ким Кардашијан е во нова врска со раперот?!

6 април, 20120
kanye-west-kim-kardashian

Ким Кардашијан изгледа не може да биде сама. Се зборува дека е во врска со познатиот рапер. Иако сеуште не е разведена…

Изгледа дека хемијата помеѓу Ким Кардашијан и Кание Вест сепак постои. Двојката е уловена во средата ноќта како заедно излегувале од кино во Њујорк.

Како што пишуваат странските медиуми, тие штотуку ја започнале врската. Својата љубов кон старлетата  Кани ја опишува и во својата нова песна во која ја споменува и својата поранешна девојка Амбер Роуз.

-Признавам дека се заљубив во Ким во исто време кога таа се заљуби во него– е дел од песната на Кание во која пејачот веројатно мисли врската на Ким со сега веќе поранешниот сопруг Крис Хамфрис со кој беше во брак само 72 дена.

Дали е двојката во врска, се шушкаше од крајот на минатата година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi