Има 31 година, а се однесува и живее како бебе!

23 март, 20120
564

Американецот Стенли Торнтон (31) последните 18 години од својот живот ги поминал однесувајќи се како бебе, кое носи пелени и спие во креветче. Стенли открил дека сака да мисли дека има само 2 години и дека ја сака столицата од која може да седи и да јаде.

„Се чувствувам дека мајка ми постојано ме прегрнува кога носам пелени. Мислам дека ќе се однесувам како бебе цел  мој живот. Мислам дека колевката е најважното нешто во мојот живот“, изјавил Стенли.

Американецот бебе, сака кога луѓето му купуваат детска гардероба, неодамна се појави на емисијата „ My Strange Addiction: TLC“ и рекол дека моментално бара мајка која ќе се грижи за него.

„Тука нема ништо сексуално, тоа ми е еден вид сигурност. Шипките на мојот кревет ми даваат чувство на удобност и безбедност. Јас сум големо бебе и ова е мојот начин да се изборам со проблемите со кои се соочувам“, додал на крај Стенли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/