Juvet – прекрасен хотел кој овозможува неверојатни глетки на норвешката природа

23 март, 20120
12

Ако барате инспирација за вашиот нареден одмор, тогаш многумина ќе сакаат да го погледнат хотел Juvet. Овој хотел е измислен за љубителите на природата, бидејќи овозможува неверојатни глетки на околината. Се наоѓа во близина на реката Валдола, во Норвешка. Составен е од 7 градби од дрво, од кои сите имаат ѕидови од стакло со кои им е овозможено на гостите да имаат уникатен поглед на прекрасните околни пејсажи. Преубаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/