Има 36 години, 14 деца, а се уште е девица! :))))

18 јануари, 20120
bv6

Трент Арсенаулт, контроверзниот донатор на сперма од САД, повторно шокира. Овој 36 годишен маж тврди дека се уште е девица, пред се бидејќи несакал да си ја распие својата сперма.

Тој смислил како да остане девица и да има деца.

Трент неодамна се нашол на мета на американската Агенција за храна и лекови поради својата приватна „органска банка на сперма“, преку која овој човек им помага на многу двојки кои неможат да имаат деца.

До денеска тој е родител на 14 деца. Трент инаки не ја наплатува својата сперма, а единствена мотивација му е помошта која ја нуди на потенцијалните родители.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber