Веднаш ќе се врати мама, само да ја ограби банката! :))))

18 јануари, 20120
h55h36

Една американка ќе биде изнесена пред суд поради тоа што ограбила банка, а со себе го земала својот петгодишен син.

Лори Рубл од Ајленд Лејк во Илиноис со своето момче Брендон Стенклиф ја ограбиле локалната банка, а бидејќи несакал да го остави сам пет годишниот син, решила да го земе со себе за време на грабежот.

Парот го оставиле детето во автомобилот пред банката, а потоа Лори ставила маска, извадила месакрски нож и се заканила на службениците. Таа и Брендон заминале со само 4800 долари, но биле уапсени утре дента.

Жената ќе одговара пред суд за загрозување на безбедноста на детето, како и за вооружен грабеж.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber