Пронашол жаба во спакувана салата! :))))

18 јануари, 20120
hj64

Дваесет и седум годишниот германец од покраината Хесен во супермаркет купил готова спакувана салата. Кога ја отоврил пластичната кутија имал што да види.

„Живата жаба гледаше во мене, бев целосно збунет и шокиран“, изјавил германецот.

На декларацијата пишувало дека салатата е увезена од Франција, но како успеала жабата да влезе во кутијата?

„Незнаме како да го објасниме ова, откако купувачот ни ја донесе жабата ја пуштивме на трева, се разбира дека парите ќе му бидат вратени“, изјавил портпаролот на супермаркетот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber