Имаат 16 деца, но сакаат уште…:)))

23 ноември, 20120
deca

Супермајка која досега родила 16 деца, вели дека сака уште да раѓа оти смета дека децата се најголемото богатство на светот. Англичанката Су Редфорд (37) пред неколку недели го родила своето шеснаесетто дете, а таа и сопругот Ноел (41) велат дека дефинитивно ќе имаат уште деца. Тие се решиле на толку големо семејство затоа што и двајцата биле оставени од своите родители, а подоцна посвоени.

Тие се горди родители на Крис (23), Софи (18), Клое (17), Џек (15), Даниел (13), Лук (11), Мили (10), Кејти (9), Џејмс (8), Ели (7), Ејми (6), Џош (4), Макс (3), Тили Меј (2) и Каспер кој има само седум недели.

-Го живееме својот сон. Кога ќе ги видам децата, преплавена сум со емоции. Љубовта што ја имам за нив е мојата храна, не ми треба ништо друго освен децата. Мислам дека ќе имаме среќа повторно да станеме родители, доколку така сака Господ – вели супермајката Су.

Get in line: Each day the family eats three loaves of bread, two boxes of cereal and 18 pints of milk while and average supper can include 16 pork chops, 15lbs of potatoes, three cabbages and 30 carrots

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit