Имот во Јужна Африка кој ќе ви го одземе здивот

25 март, 20120
2

Оваа куќа се наоѓа во најелитната населба во Јоханесбург, Јужна Африка. Да ве информираме дека таа претставува само еден мал дел од неверојатните имоти во таа населба. Фасцинантен дизајн, многу стакло, базен, прекрасен двор, сето тоа лоцирано на имот од неверојатни 2500 квадратни метри. Повеќе од фасцинантен имот!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/