Секоја чест: Ова тело има 43 години!

25 март, 20120
kylie-minogue-729

На својата последна турнеја облекуваше елегантни фустани, но на вчерашниот концерт со кој ја започна оваа турнеја се одлучила за многу посексипилен стајлинг…

Кајли Миног ги одушевила фановите во родниот Мелбурн на концертот минатата ноќ. Добила симпатии од публиката поради енергијата која ја покажала и поради многубројните хитови кои ги отпеала. Меѓутоа, најмногу внимание привлекло нејзиното секси тело. Џеб Венера има 43 години, но упорно и успешно им се спротиставува. Погледнете го видеото и ќе видите како тоа го прават големите ѕвезди во по доцнежните години. Секоја чест!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/