“IN” или “Out”:Чии се овие чудни чевли?

15 април, 20120
nasl

Една од најубавите жени на светот и едни од најчудните чевли на нејзините тенки нозе. Моден промашај или сепак последен крик на модата?

Една од најубавите русокоси на светот, 36-годишната холивудска дива неодамна се упатила во Париз, а нејзините “Stella McCartney” чевли – чизми “со појас” предизвикаа многу коментари.

Иако Шарлиз Терон на себе носела скапи чевлички, не се баш сите воодушевени од последната мода која се појави од работилницата на познатата креаторка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi