Интимни фризури од крзно и пердуви – секси или апсурд на годината?

10 февруари, 20120
2

Само што започна новата 2012 година, а веќе имаме кандидат за апсурд на годината! Новиот хит од Completely Bare во Њујорк се интимните фризури направени од крзно и пердуви. Сопственичката вели дека идеата за фризурите дошла од клиентите од светот на познатите и богатите, кои постојано барале од неа нешто ново и интересно за нивните интимни делови од телото. Цената на овие фризурчиња чини од 200 до 300 долари. Штом вака солено плаќаат, значи добро делува на мажите!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber