Jason Wu се надмина себе си!

17 февруари, 20120
11

Една раскошна колекција, за која навистина нема што повеќе да се коментира. Екстремно гламурозно, женствено, префинето и нешто што внесе нов правец во модата, очигледно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma