Како Арапите гледаат на Европа: Русите пијат, Србите тепаат! :)))

17 февруари, 20120
67b

На најпопуларната социјална мрежа Фејсбук деновиве кружи сликата за тоа како Арапите гледаат на стариот континент. Станува збор за политичка карта на Европа, а секоја земја се обележана не со своето име, туку нешто по кое е позната во арапскиот свет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber