Јелена Карлеуша: Имав подобар концерт од ЏејЛо

23 ноември, 20120
jk

Речиси целата српска естрада се собра во Белградската Арена за да види како тоа го прави големата светска ѕвезда. Во VIP ложата недостасувале само неколку пејачки, по што ЏејЛо може да се пофали дека успеала да ја собере целата српска естрада.

Пејачката Јелена Карлеуша е една од оние го го пропуштиле спактаклот кој Џенифер Лопез го направи во Арената. Карлеуша имала свои причини за пресконување на концертот, кои ги поделила со придружниците на Твитер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber