Каде исчезна онаа гламурозна актерка???

20 јануари, 20120
1

Препознатлива е по својата карактеристична насмевка, по нејзината црвена коса, а во 40-тите години изгледа подобро од било кога…Но, дали сето тоа е така…

…Блескав фустан на црвениот килим, беспрекорна шминка, фризура за која сонувате…Сето ова е дел од шоу бизнисот. Но што кога светлата ќе се изгаснат…Знаеме дека е лудо да се биде тип-топ среден секој ден и грешки се случуваат, но на неа…

Џулијан Мур е фотографирана во неуредна широка тренерка, сјајна јакна, косата собрана под капата и црни наочари, како се шета по улиците. Папарацо веројатно бил шокиран од ваквиот стајлинг, судејќи според тоа дека Џулија сите нас не навлече на секси и многу гламурозни изданија.

Погледнете и споредете ја Џулијан на црвениот килим и надвор од него.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber