Дали знаете што се може да купите преку Интернет?

20 јануари, 20120
1

Сите знаеме дека на Интернет може да најдете се!  Да купите се, и да продадете се. Откако се изнасмеавме на фактот дека некое девојче од Германија ја продала својата баба преку интернет, решивме да ви претставиме колекција на чудни работи кои може да ги најдете на Интернет за „ефтини пари“:

Авион:

Човечки леш:

Приватен остров:

Ураниум:

Човечки череп:

Џејмс Бонд искуство:

Тенк:

Комплет за откривање експлозиви:

Комплет за да преживеете напад од мечка:

Комплет за балсамирање:

Невеста од русија:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber