Kаде ќе се одржи венчавката на Анџелина и Бред?

16 февруари, 20120
andjelina-bred1

Се појавија гласини дека Анџелина и Бред подготвуваат романтична венчавка…

Бред Пит и Анџелина Џоли планираат мала, романтична венчавка во Франција. Се работи за француски замок од 16ти век, а познатата двојка, која се обидуваше сето ова да го држи во тајност, се чини дека сепак не успеале.

Изворот вели дека тоа место е создадено за венчавка од соништата, полно со лозја и природа, а самиот замок има 35 спални соби. Иако двојката немале во план наскоро да ја лагализираат нивната љубов, признаваат дека тоа го бараат нивните деца. На Бред ова ќе му биде втор пат, а на Анџелина трет. Покрај свадбени ѕвона, Анџелина и Бред чекаат близанци, две момчиња, иако во тоа е многу тешко да поверуваме, со оглед на нејзината витка линија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber