Каде славеше Марко откако дозна дека Адриана е бремена?!?!

23 март, 20120
news_23672

Речиси сите домашни и меѓународни медиуми ја пренесоа веста за бременоста на убавата манекенка. Идниот тато беше пресреќен, а добрата вест ја прослави…

Познатиот кошаркар во текот на минатиот викенд, веднаш штом беше објавена веста дека Адриана Лима е бремена, изнајми сепаре во еден клуб во центарот на Белград и со пријатели ја прославија добрата вест.

– Не сакам само две деца, туку би сакал Адриана и јас да добиеме најмалку три или четири деца, и би сакал барем едно од нив да биде машко, изјави Марко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/