Каде тргнa со чорапава бе пријателе? :)))

24 јануари, 20120
1

Еден од најпопуларните пејачи облекол смешни кич чорапи и ги шокирал своите фанови, а особено девојчињата кои го обожуваат.

Џастин Бибер прошетал со чудни, смешни и кич шорапи и ги шокирал своите многубројни обожавателки ширум светот. Познато е дека младиот пејач нема вкус кога е модата во прашање, но ова издание ги изнанади сите. Никој не разбира зашто ги носел на себе, но тој се шетал како да не се грижи за тоа како изгледа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma