Каде тргнале Кардашијан?!

9 април, 20120
The-Kardashians-Head-to-Church-on-Easter-Sunday

Изгледа дека ова е единствена прилика да ги сретнеме семејството Кардашијан на место каде нема журка или некаков настан!

Ким и Кортни ја поминале неделата со семејството, слушајќи ја Велигденската миса. Кортни имала помош од својот очув, Брус Џенер, кој нејзиниот син  го носел на раменици. Крис, Кендал и Кајли Џенер со остатокот од семејството исто така ја посетиле црквата. Секако и мама Крис е неизоставна во целата прикзна.

Убаво е да се види целото семејство заедно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/