Шехерезада и Онур повторно заедно!

9 април, 20120
5155026109_da3b4fd628

Иако за нив се зборуваше дека имаат хармоничен брак, познатите актери од серијата 1001 ноќ, Брегузар Корел или позната како Шехерезада и Халит Ергенц, познат како Онур, паднаа во сериозна брачна криза.

Всушност, тригодишниот брак на познатите актери доживеал серизона криза и нивниот брак висеше на конец. Турските медиуми безброј пати објавуваа дека бракот им претрпува криза поради љубомората на Шехерезад, по што набрзо е објавено дека двојката официјално се разведува и дека Онур се иселил од нивната заедничка вила.

Исто така, медиумите пишуваа дека познатиот актер станал зависен од коцкање и дека “не можат да фи истераат”од казината во Истанбул. Шехерезад најпосле поднела постапка за развод, а како причина ги навела пороците на Онур.

Меѓутоа, изгледа дека младата актерка му простила на Онур, бидејќи по тримесечната постапка за развод од судницата излегле држејќи се за рака, а актерот се вратил во семејната куќа каде бил пречекан од Шехерезад и синот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi