Каде живее Сандра Булок???

16 февруари, 20120
sandra_bullock

Откако се разведе од Џеси Џејмс, кој со месеци ги полнеше страните на таблоидите, Сандра Булок ја продаде својата куќа во Калифорнија и се пресели во Њу Орлеанс.

Нејзината нова куќа изградена е во готски стил и е вистински рај за неа нејзиниот син Луис. Новото семејно гнездо на актерката, која по разводот таблоидите ја поврзуваа со поранешниот маж на Скарлет Јохансон, актерот Рајан Рејнолдс, чини 2,25 милиони долари.

Величенствената градба е изградена во 1860 година, има 5 спални соби, 4 бањи, 2 пространи кујни…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber