Како изгледа да сте на врвот на светот?

29 јануари, 20120
grd4689

 Еверест 8.848 м за  360o 

Сакате да се почувстувате дека сте стигнале на врвот на светот, сега со ова видео и не сте далеку од тоа. Погледнете го панорамското патување на Еверест.

httpv://www.youtube.com/watch?v=TuhAjU5wKJ0


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber