Како ви се допаѓа новиот имиџ на Кети Пери???

29 јануари, 20120
kety peri

Таа можеби се наоѓа на сред развод, но тоа не значи дека нема повеќе да се труди што подобро да и се претстави на јавноста. 27- годишната пејачка прв пат службено се појавила пред насобраните фотографи, откако Расел побара развод на 30 декември.


Со чудна боја на коса, Кети Пери се појавила во Лас Вегас за да покаже поддршка на својот најдобар пријател, дизајнерот на накит Маркус Молинари.
Изгледала беспрекорно позирајки со Маркус, но оваа двојка не е во врска, тука се работи за долгогодишно пријателство.
Облечена во тесен краток црн фустан и вртоглаво високи потпетици, привлекувала бројни воздишки.
Дури и уште една од познатите холивудски фацки која била гостин оваа вечер, приметила колку добро изгледа Кети. Парис Хилтон коментирала преку Twitter: “Кети Пери изгледна едноставно прекрасно. Ми се допаѓа нејзината коса и фустанот. Совршено!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber