Како во Бразил се рекламираат шампони!!!

29 март, 20120
Како во Бразил се рекламираат шампони!!!

Универзално е познато дека бразилките се едни од најубавите жени во светот, а ова видео е уште еден доказ за тоа.

Од овој шампон на мажите сигурно нема да им солзат очите…

httpv://www.youtube.com/watch?v=CpiEmt5dIr4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/