Каков шок! Си ја фати девојката на дело! :)))

1 февруари, 20120
Каков шок! Си ја фати девојката  на дело! :)))

Како би се чувствувале доколку ја фатите вашата драга жена со друг човек во кревет? Овој дечко скроз „полуде“!

Тој влезе во својот дом, а покрај вратата виде машки чевли и веднаш сфати дека нешто  не е во ред. Се упати кон собата и ја отвори вратата – имаше што да види!

Сепак, сето ова испадна дека е шега од неговата драга, но девојки немојте вака да се шегувате со своите момчиња некој може да настрада!

httpv://www.youtube.com/watch?v=vPmF2_1YBsE

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma