Каква среќа! За две евра освоил седум милиони евра!!! :)))

27 јануари, 20120
138602

Играјќи на слот машина на интернет еден човек го освоил најголемиот џек пот на интернет.

Хелсинки – еден 30 годишен финец освоил неверојатни 7 милиони евра играјќи на слот машини на интернет – The Mega Fortune online slots progressive jackpot.

Минатата недела тој вложил само 2 евра и успеал да добие џек пот, а плус тоа да е една од најголемите добивки на интернет на слот машина.

Кога ги освоил тој прво  не поверувал, заминал на спиење,но кога се разбудил утрото 7-те милиони го чекале.

„Мислев дека сонувам, беше утро кога го освоив џек потот и бев изненаден. Долго неможев да заспијам, а кога станав проверив дали парите се уште стојат“, напишал среќниот финец.

Менаџерот на најголемото интернет казино Андрес Симс изјавил дека е во контакт со добитникот и дека парите ќе му бидат исплатени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber