Кајли е конечно среќна: Љубовта и е најголема инспирација! Е ај да видиме до кога?!:))))

27 јануари, 20120
kajli

Малкумина успеваат да изгледаат подобро на 43 отколку на 20 години, но Кајли Миног е една од тие среќници. Австралиската пејачка која оваа година одбележува 25 годишница од нејзината кариера, е посреќна од било кога., бидејќи е емотивно исполнета.

Кајли веќе две години е во врска со шпанскиот модел Андрес Валеркс со кој конечно пронајде среќа и воспоставила рамнотежа помеѓу приватниот живот и кариерата.

-Го сакам тоа што го работам, а колку повеќе учам, толку сум подобра во тоа. Тоа е како да откривате нов вид на слобода. Неодамна сфатив дека покрај кариерата можам да бидам исполнета и во врската, објаснува Кајли.

Пејачката пред Андрес беше во врска со актерот Оливие Мартинез, кој во моментов е во врска со Хали Бери. По прекинот со францускиот актер, мислела дека никогаш нема да се опорави.

Но, девет години помладиот Андрес и помогнал да воспостави рамнотежа.

-Кога имам лош ден, не сакам никого да видам. Кога сум нервозна или разочарана, сакам да бидам сама, но некогаш е убаво да имате некој покрај себе кој ќе ви помогне да излезете од оваа состојба.

-Можеби тоа еден ден и ќе се случи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber