Какви маки може да има разгалената богаташка Тамара Еклстон?

23 јануари, 20120
tamara

Разгалената богаташка е жив доказ дека ни сите пари на светот не можат да ги решат сите проблеми.

Ден откако му организаирала журка за роденден, Тамара Еклстон и нејзиниот дечко Омар Кијами повторно се најдоа на забава. Меѓутоа, Тамара била изморена од минатата вечер, а и чевлите не и била најудобни. Па затоа решила по излегувањето од клубот да ги соблече и да продолжи боса до автомобилот. Додека љубопитните папараци ја сликале, на сите им се насмевнала и мавнала со рака, уморна, но среќна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber