Какво извинување: Дечкото на Сораја и купил Rolex вреден илјадници евра!

13 мај, 20120
soraja

Сораја изгледа “уловила” добра прилика. Плејбој зајачицата добила Rolex вреден 14 илјади евра!

Поранешната учeсничка на Големиот брат, Сораја Вучелиќ, отпатувала со дечкото во Москва каде ги дочекале протести, па не можеле да уживаат во градот.

Наместо посета на скапите продавнци во Москва, Сораја морала да остане во хотелот.

-Бевме сместени во хотелот “Хилтон” во центарот на Москва, но после три дена на рецепција не известија дека не е паметно да го напуштаме објектот додека демонстрациите не поминат, изјавила Сораја.

Дечкото на Сораја, Иван Припуз се “искупил” за овој пропуст со скапоцен поклон:

-Добив Rolex часовнк од 14.000 евра, се пофалила старлетата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi