Можеби најфасцинантниот стан што некогаш ќе го видите..

13 мај, 20120
1

Шензен е еден од најразвиените градови во јужна Кина и се наоѓа во близина на Хонг Конг. Погледнете го овој неверојатен стан сместен во еден во облакодер. Дело е на шангајското студио Kokaistudios. Мора да се признае, одлично си ја завршиле работата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi