Камион со стриптизети ги вознемирува граѓаните во Сан Франциско!

20 април, 20120

Камионот на клубот „Hustler“ на познатиот Лари Флинт ги вознемирува луѓето во Сан Франциско. Задниот дел од камионот е направен од транспарентен материјал и се гледаат стриптизетите кои ги изведуваат своите точки.

Граѓаните на Сан Франциско се борат камионот да се тргне од улиците кои преку викендите кружи низ центарот на градот, а заводливите стриптизети привлекуваат големо внимание во јавноста.

Сепак, на мажите тоа  не им пречи, туку на љубоморните жени. Проблемот настанал кога камионот бил паркиран пред едно училиште и библиотека, а тогаш бесните граѓани протестирале.

httpv://www.youtube.com/watch?v=h0pII0T_DuQ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi