Еден совршен ден?!

20 април, 20120
man-and-beautiful-woman-leaning-on-cabriolet-car-54f69c

Кога би постоел еден совршен ден во животот на жените и мажите, би изгледал вака. Прочитајте и насмејте се. Можеби и твојот совршен ден изгледа вака?!

Совршен ден за една жена

08:15 часот – будење со бакнежи

08:30 часот – мерење – два килограми помалку од претходниот ден

08:45 часот – појадок во кревет (пециво, свеж цеден портокал). Отворање на подарокот пр. Скапоцен накит избран од внимателниот партнер.

09:15 часот – топла бања со миризливи масла

10:15 часот – лесни фитнес вежби со згоден и интересен личен тренер

10:30 часот – нега на лицето, маникир, фризура

12:00 часот – ручек со најдобрата пријателка во ресторан

12:45 часот – средба со поранешната девојка на својот партнер, која се здебелила 7 килограми

13:00 часот – шопинг со пријателката (кредитна картичка без лимит)

15:00 часот – попладневно спиење

16:00 часот – испорака на 36 рози од таен обожавател

16:15 часот – посета на теретана, а потоа масажа од силен, но чувствителен маж кој вели дека досега не масирал толку совршено тело.

17:30 часот – избор и проба на скапа дизајнерска облека. Мала модна ревија пред огледало.

19:30 часот – вечера со свеќи. Танцување и комплименти.

22:00 часот – Топла бања (сама)

22:50 часот –легната во кревет, постелнината свежо испрана и испеглана.

23:00 часот – мазење

23:15 часот – заспана во прегратката на партнерот.

Совршен ден за еден маж

06:00 часот – будење

06:15 часот – орален секс

06:30 чсаот – голема нужда во тоалетот со спортски весник

07:00 часот – појадок, шницла или јајце, кафе тост, сето тоа зготвено и послужено од гола слугинка

07:30 часот – доаѓа лимузината пред неговата врата

07:45 часот – неколку чаши виски на пат кон аеродромот

09:00 часот – лет со приватен авион

09:30 часот – лимузина со шофер кој ќе го одведе до голф клубот, а на задното седише орален секс од згодна девојка

09:45 часот – играње голф

11:45 часот – ручек, фаст фуд со пиво

12:15 часот – орален секс

12:30 часот – фудбал

14:00 часот – лимузината го враќа назад на аеродромот , неколку чаши виски додека се вози

14:15 часот – лет за Монте Карло

15:30 часот – заминување на риболов, сите придружнички се голи

17:00 часот – летот за дома и масажа од Меган Фокс

18:45 часот – туширање, бричење

19:00 часот – гледање вести, марихуана и порно филм

19:30 часот – вечера морски плодови и шампањско, десерт, сладолед сервирав на голи женски гради

21:00 часот – коњак и цигари пред телевизорот, гледање спортски вести

21:30 часот – секс со три жени, сите три жени со лезбејски склоности

23:00 часот – масажа и бањање со пица и пиво

23:30 часот – орален секс

23:45 часот – легнува сам во креветот

23:50 часот – неколку прдежи пред заспивање и кучето излегува од собата

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi