Кание потврди: ‘Направете малку галама за мајката на моето дете’

31 декември, 20120
kim

Реалити ѕвездата Ким Кардашијан е бремена!

Кание и Ким се во врска осум месеци, а таа сеуште чека на официјалниот развод од бракот со Крис.

Раперот Кание Вест ја потврдил среќната вест за време на концертот во Атлантик Сити додека Ким била во публиката:“Прекинете ја музика и направете врева за мајката на моето бебе“, со насмевка изјавил Кание Вест.

Среќната вест ја потврдиле и нивните менаџери за Меил Онлајн.

Нивните најблиски веста за новиот член на големото Кардашијан семејство ја споделија на социјалните мрежи.

Ким е се уште во брак со Крис бидејќи тој инсистира разводот да биде воден пред судија и поротници бидејќи тој смета дека бил измамен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit