Карлеуша: Јас сум, злобна кучка!

29 март, 20120
jk

“Кога би имала ку.ац, ќе ми аплаудираа и ќе ми велеа дека сум вистински маж. Но јас сум женско, па ме викаат кучка. Но, јас сум злобна кучка и на тоа сум навикната.”

Ова Јелена Карлеуша го напишала на својот Facebook профил и во рок од еден час добила околу 300 “лакови”. Иако фановите на пејачката се навикнати на нејзините контроверзни изјави, сите ги изненадила кога себе си се нарекла злобна кучка! Можеби изјавата на Емир Кустурица дека “и е време да се жени или да оди во војска” ја испровоцирала,па поради тоа напишала дека сите би и аплаудирале да беше машко. Сепак, како што самата кажува, навикната е на тоа, а како што би рекле некои: сето тоа е шоу-бизнис!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/