Катастрофа: Кога зголемувањето на задникот ќе излезе ужасно лошо!

29 ноември, 20121

Шокантно видео на кое жената го покажува својот изобличен задник поради неуспешно поставување на силиконските импланти.

На видео кое се појави на YouTube една жена покажува како силиконските импланти во задникот и се извртени наопаку.

Наместо заоблен, отечен задник, имплантот направил една половина од нејзиниот задник да изгледа право, во форма на диск.

Во видеото кое трае 20 секунди, неидентификувана жена полека го враќа на место додека објаснува:

“Мојот имплант се превртел наопаку. Мислам дека тоа не би требало да се случува. Не би требало да постои можност да се врти”.

Последниве години, операциите за зголемување на задникот се многу популарни во светот, а експертите за пластична хирургија предупредуваат дека жените треба да го прават тоа само во клиники кои имаат дозволи за тоа.

http://www.youtube.com/watch?v=pGPT2NJEFsA&feature=player_embedded

One comment

  • Odvratno

    29 ноември, 2012 at 16:45

    Odvratno,,Neznam samo koj maz saka takvi zadnici,A na zenite bi im preporacal da obvrnat vnimanie na celuloit ,veni i kapilari od koj nie normalnite mazi se gadime a ne na velicina na zadnica.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit