Ke$ha со нов ремикс

31 јануари, 20120
article_big_1327863295kesha_video_still_1

Погледнете го новиот спот за “Sleazy Remix 2.0″…

Како што пишува на блогot PopCrush “токму кога помисливте дека Ke$ha не може да биде полуда, таа повторно ќе ве изненади”.

Пејачката од Нешвил, го лансираше новото “Remix видео” за “Sleazy Remix 2.0”, за кој на својот YouTube канал, напиша дека го направиле “група на нејзини пријатели”. Во ова неаматерско видео “улогите” од оригиналното видео ги имаат раперите Andre 3000 и T.I., ги превземаат актерот Efren Ramirez…

httpv://www.youtube.com/watch?v=AtmiSxxW7Zo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma