Леонардо Ди Каприо за австралиското издание на “GQ”: Сакам да станам режисер!!!

31 јануари, 20120
Leonardo

Преубавиот Леонардо Ди Каприо неодамна сними едиторијал за австралиското издание на “GQ”. Покрај прекрасните сини очи, во прилично интимното интервју, Лео откри дека покрај актерството го интересира и режијата, а наскоро би сакал да се обиде во оваа област.

“Да, би сакал да режирам. Кога би се занимавал со оваа работа, би го имал истиот пристап како и тимот на Клинт Иствуд. Навистина, на неговиот сет не губите непотребно време”, изјави убавиот актер.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma