Кејт Мидлтон сака да биде како Анџелина, па се помалку јаде!:))

3 јануари, 20120
gty_prince_William_kate_middleton

Кејт Мидлтон е се послаба, а загрижени за тоа се и семејството и пријателите. Секси Кејт не јаде поради тоа што и се восхитува на Анџелина Џоли, и сака во секој сегмент да биде како неа. “Кејт е фасцинирана од Анџелина, и се восхитува на најзината елеганција и ангажираноста околу другите”, изјавиле нејзините пријатели. Кејт им се доверила на пријателитедека сака да има линија како Анџелина и дека сака да посвои деца како што тоа го направија актерката и нејзиниот Бред Пит. И се восхитува на хуманитарната работа на секси актерката Анџелина, па решила да започне од изгледот и затоа во последно време Кејт се послабо јаде.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber