Кејти Холмс е повторно бремена?!?

27 април, 20120
katie-holmes-diet

Во Холивуд кружат гласина дека Кејти Холмс е бремена повторно!

Доколку се докаже дека тоа е точно, ова на актерка и на нејзиниот сопруг, актерот Том Круз ќе им биде второ дете. Сури, е родена пред шест години и во меѓувреме стана вистинска млада модна икона.

Извор близок до парот откри дека “Кејти е желна уште еднаш да биде мајка и колку побргу ја објавија оваа вест, толку ќе бидат посреќни. Дури и Сури ја праша дали нејзината сестричка е во стомакот на мама”.

Доколку вест е точна, нека им е честито!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi